Марек с класика срещу Рилски спортист

Марек спечели с 3:0 срещу Рилски спортист последната си контролна среща преди рестарта на първенството на Втора лига. Пред около 200 зрители на стадион „Бончук“ дупничани изиграха полезна проверка с третодивизионния съперник.

Резултата откри Даниел Гогов в 4-ата минута с ефектен гол. Новото попълнение Иван Колев удвои в 28-ата минута, прехвърляйки технично вратаря – 2:0.

Обичайно за контрола, след почивката бяха направени куп промени в двата състава. За Марек в игра се появиха и доста юноши. 3:0 стана в 60-ата минута, когато вратарят на Рилски спортист направи истински подарък и Георги Божилов отбеляза на празна врата.

Първенството на Втора лига се подновява след седмица, а Марек гостува на Черноморец Балчик.