контрола

Пирин би Беласица в мач с 3 червени картона

Елитният Пирин победи втородивизионния Беласица Петрич с 1:0 в петата си контрола от зимния подготвителен период. Това бе трета поредна победа за орлетата в проверките.

Металург не успя да спре ФК Кюстендил в контрола

Едноименният тим на Кюстендил надигра Металург с 3:1 в приятелска среща, играна в Перник.Домакините откриха резултата в 19-ата минута чрез Борислав Никифоров и удържаха аванса си до началото на второто полувреме.

Марек и Локо София не си вкараха в контрола

Марек завърши наравно 0:0 с първодивизионния Локомотив София в контролен мач игран на стадион „Бончук“. Срещата се игра пред повече от 150 зрители, присъства и цялото ръководство на „железничарите“.

Миньор Пк с нова победа в контролите

Миньор постигна 4-та поредна победа в контролите без да допусне гол. Перничани се наложиха с 1:0 над Ботев (Ихтиман) на терена в Подгумер и вече мислят за старта на пролетния полусезон.

Пирин Бл с впечатляваща победа над Локо София

Пирин Благоевград записа втора победа в приятелските срещи от зимния подготвителен период, след като надигра Локомотив (София) с 3:1. Двубоят се проведе на стадион „Христо Ботев“.