БГ Спорт

Новини от българския спорт

Найден Найденов: Борбата за оцеляване продължава

Марек Юнион-Ивкони (Дупница) взе гейм на Черно море, но отстъпи на варненци с 1:3 , при гостуването в мач от  дванадесетия кръг на efbet Супер Волей. Старши треньорът Найден Найденов говори след мача.

Везенков и Олимпиакос с драматича победа в Гърция(ВИДЕО)

Олимпиакос и Александър Везенков записаха най-трудната си победа от началото на сезона в гръцкия елит. В невероятна драма тимът надви като гост водения от своята легенда Василис Спанулис тим на Перистери с 87:86.

Спартак Сандански с нова загуба в ББЛ

Фаб Файв спечели единствения мач от регион Запад на ББЛ А група, който се изигра в неделя. В „Овергаз арена“ в София тимът надви Спартак Сандански с 87:79.

Радо Янков зарадва цяла България в Банско

Най-добрият ни сноубордист Радослав Янков се представи силно във втория слалом от Световната купа в паралелните дисциплини в Банско, заемайки четвъртото място.