Уникално! България би Англия и е сред осемте най-добри на Световното по минифутбол!

Българският лъв прати Трите лъва у дома! България надви с 2:1 отбора на Англия в много напрегнат и интересен двубой от осминафиналите на Световното първенство по минифутбол! Така си гарантирахме мач на четвъртфинал с Азербайджан утре от 19:00!

Първото полувреме днес премина под наша доминация, като това се увенча с попадения на Явор Генчев, с което водехме и на почивката.

11 минути преди края след много силен удар на Уайбрау, Грифитс някакси отклони топката с пета и така отбеляза първия гол във вратата на България на това първенство!

Минути по-късно същият Уайбрау обаче игра с ръка в наказателното поле, а Дени Костадинов, нашият пръв голмайстор на Световно, взриви феновете на трибуните.

Навръх днешния празник, още един повод да празнуваме!