Банско би дубъла на ЦСКА-София в мач с 3 дузпи

ФК Банско  постигна втора поредна домакинска победа  с 4:2 срещу ЦСКА -София-2. Срещата бе от 36-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Първото полувреме премина изцяло под диктовката на банскалии, като двата отбора си размениха по един гол,като този за домакините бе дело на капитанът Костадин  Слаев.

Втората час предложи истински голов трилър. Точен за  2:1 бе неостаряващият Влади Златинов от дузпа, а след чудесен пробив и центриране на Шериф топката попадна в краката на Жоро Рошков, който елегантно изпрати топката в долния десен ъгъл на вратаря за 3:1.

За да бъде пълна драмата в 85-тата минута,гостите намалиха от дузпа,но в добавеното време на мача, Рошков изработи втора дузпа която бе реализирана от Златинов.

В следващия кръг Банско гостува на Витоша Бистрица, а ЦСКА-София-2 приема Ботев Ихтиман.