Пирин Благоевград

Миро Митев се завръща в Пирин Бл

Треньорът на вратарите на Монтана Мирослав Митев се завръща на работа в родния Пирин (Благоевград). 55-годишният спец е приел поканата на Петър Михтарски и от понеделник ще започне работа с вратарите на „орлетата“.

Есента на Пирин Бл в цифри

Пирин за първи път вкара 5 гола като гост в мач от Първа лига. Това стана при гръмката победа над Лудогорец с 5:3.

Пирин Бл с 5 сигурни контроли през зимната пауза

Струмска слава обяви вчера 2 зимни контроли с Пирин Благоевград.Първата проверка е на 19 януари , а втората на 5-ти февруари. Тепърва ще се уточнява къде ще се проведат контролите и началният им час.

Ботев Пд с оферта за Брахими

Пирин (Благоевград) е получил оферта  за трансфер на един от най-добре представящите се футболисти на отбора. Става въпрос за Мохамед Брахими, който изигра силна есен за тима на „орлетата“.

И Етър обяви контрола с Пирин Бл

Етър Велико Тървово стана поредния отбор ,който обяви контрола с Пирин Благоевград. Тя ще се игра ена 4-ти февруари,като допълнително ще бъде обявен началния час и мястото на провеждането й.

Велик Пирин! Без Уорън Фийни истинските орли вкараха 5 на Лудогорец и спряха ЦСКА-София!

Лудогорец и Пирин Благоевград играят при 3:5 в последен двубой от 19-ия кръг на efbet Лига. В 15-ата минута Христофор Хубчев откри резултата, а в 38-ата минута Оливие Вердон си вкара автогол.