Самоков

Футболисти от Микрево и Самоков попаднаха в отбора на надеждата

Националният селекционер на „Отбор на надеждата“ Борислав Фердинандов обяви разширения състав на тима, който ще представя България на Световното първенство по футбол за бездомни хора 2023 в Сакраменто - столицата на Кал

Самоков приема турнир на ФИБА Европа

Днес, в Мюнхен, бяха обявени домакините на четирите квалификационни турнира, които ще разпределят последните останали квоти за редовния сезон в турнира ФИБА Европа Къп.

Децата на Пирин спечелиха турнира в Самоков

Децата на Пирин Благоевград родени през 2011-та година спечелиха турнира в Самоков – Боровец Къп.Малките орлета триумфираха след драматичен финал с изпълнение на дузпи срещу Левски-Раковски.

Пирин падна от Левски в Самоков

Левски и Пирин Благоевград завършиха  при резултат 2:1 в контролна среща играна на стадиона в Самоков. Това бе втора контрола за сините от началото на подготовката и трета за Пирин.

Изхвърлен от БФС клуб от Самоков: Не може човек, който не е дал и стотинка за футбол, да решава съдбата на 2000 деца!

Бившият емблематичен футболист,сега треньор и ръководител на ДЮШ „Димчо Маринов“ изрази позцията си след като, академията от Самоков бе изключена вчера от БФС.

Националите излизат утре срещу Хърватска в Самоков

Мъжкият национален отбор на България направи първа тренировка в „Арена Самоков“. След стартовата част на подготовката, която премина в София, сега волейболистите ни продължават с лагер в планинския град.

Самоков приема турнир за купа Европа

Рилски спортист ще бъде домакин на един от турнирите, които ще приемат групите в първата фаза на европейския клубен турнир ФИБА Къп за новия сезон.