Левски Крупник с важна победа над Спартак Склаве

Левски Крупник взе важна победа срещу Спартак Склаве с 2:0. Срещата бе от 21-ия крът на А ОГ Благоевград -Зона Струма. Това бе 14-та победа от началото на първенството за крупничани.Мачът между  двата отбора бе много динамичен и с много голови положения.

В 15-та минута Ивайло Спасов отправи удар, който срещна десния страничен стълб на противниковата врата, след това Олег Тошев също пропусна добро положение за гол. Така в 44-та минута Момчил Момчилов със самостоятелна акция откри резултата.

Второто полувреме започна с натиск на домакините и пропуски  на  Марио Самуилов и Румен Атанасов, останали сами срещу вратаря на гостите. 10 минути преди края на срещатаОлег Тошев отбеляза с глава втория гол за Левски, след центриране от корнер. До края на мача гостите успяха да създадат още едно сериозно положение, в което Алекс Тодоров запази вратата си суха.

В следващия кръг за Левски Крупник предстои гостуване на Рилци 2006, а Спартак Склаве ще бъде домакин на Левуново.