втора лига

Хебър подписа с Китан Василев

С две зимни попълнения се подкрепи футболният тим на Хебър преди стартиращата след седмица подготовка на тима за втория етап от шампионата.

Струмска слава завърши годината с нова победа

Отборът на Струмска слава постигна лесен успех с 3:1 над дубъла на ЦСКА 1948 в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Попаденията за гостите реализираха Александър Аспарухов (36, 51) и Мартин Костов (48).

Марек загуби мач ,който не биваше да губи

Отборите на Янтра (Габрово) победи с 1:0 като гост Марек (Дупница) в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Тимът от Централна България стигна до успеха след попадение на Иван Петков в 56-ата минута.

Хебър нанесе първа загуба на Миньор в Перник

Хебър обърна Миньор Перник с 3:1 в дербито на 21-ия кръг в родната Втора лига. В края на първата част Емил Ценов изведе домакините напред, но само две минути по-късно Жак Пехливанов върна паритета.

Янтра пречупи Септември Симитли

Янтра Габрово записа важен успех в 21-ия кръг на Втора лига. Тимът от Габрово удари с 2:0 Септември (Симитли), който е пряк конкурент за спасение на хората на Сашо Ангелов.