Париж

Жалко! Григор Димитров не успя срещу Джокович на финала в Париж!(ВИДЕО)

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров не можа да се противопостави на рекордьора по титли от “Големия шлем” Новак Джокович и загуби финала на “Мастърс”-а в Париж с 4:6, 3:6 за 1 час и 39 минути игра.

Григор Димитров би Музети и на старта в Париж(ВИДЕО)

Григор Димитров победи Лоренцо Музети с 6:2, 6:7 (4), 6:3 в мач от първия кръг на “Мастърс”-а в Париж. Срещата продължи два часа и 20 минути, а победата беше втора за българина над италианеца в рамките на шест дни.

Григор Димитров завърши годината с бърза загуба от световния №1(ВИДЕО)

Най-добрият български тенисист Григор Димитров загуби с резултат 0:2 (1:6, 3:6) сета от световния №1 Карлос Алкарас на 1/8-финалите на „Мастърс“ турнира в зала „Берси“ във френската столица Париж с награден фонд 6 милио

Григор Димитров срази шампиона от 2018-та в Париж

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров осъществи третия си обрат в последните шест мача от АТР тура, този път срещу шампиона от 2018 година Карен Хачанов във втория кръг на "Мастърс" турнира в Париж - 4:6,

Гришо пречупи френски ветеран на старта в Париж(ВИДЕО)

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров оправда статута си на фаворит и преодоля френския ветеран Ришар Гаске за 1 час и 47 минути игра с 6:1, 4:6, 6:2, за да се класира за втория кръг на „Мастърс“-а в Париж

Григор Димитров пак не успя срещу Джокович(ВИДЕО)

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров не можа да се класира на първия си финал в турнира от сериите “Мастърс” в Париж, след като оказа сериозна съпротива, но отстъпи на световния номер 1 Новак Джокович.