ПАОК

Проблем за ПАОК -Десподов с контузия, виси за дербито с Олимпиакос

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов е изпитал дискомфорт на тренировка на ПАОК в четвъртък и все още не е ясно дали ще се възстанови за дербито с Олимпиакос в неделя, съобщават медиите в Гърция.

ПАОК и Десподов с уникален обрат в Гърция!

Футболист №1 на България за последните три години Кирил Десподов се появи като резерва за ПАОК Солун при домакинската победа над лидера в класирането АЕК Атина с 3:2.

Ново голямо признание за Десподов в Гърция

Капитанът на българския национален отбор и крило на ПАОК Солун Кирил Десподов е фаворит за играч на сезона в своя клуб, но също така и в цялата гръцка Суперлига, пише журналистът Димитрис Дракос от сайта flash.gr.

ПАОК и Десподов загубиха важен мач в Гърция

Най-добрият български футболист за 2023 г. – Кирил Десподов, игра половин час при загубата на клубния си ПАОК с 1:2 срещу отбора на Олимпиакос в мач от 32-рия кръг на гръцката Суперлига.

ПАОК и Десподов със силен мач в Европа

ПАОК и Кирил Десподов се класираха за четвъртфиналите на Лигата на конференциите. Грандът от Солун победи с 5:1 у дома на „Тумба“ Динамо Загреб и с общ резултат 5:3 продължава напред в турнира.