Миньор Пк

Миньор Пк пречупи Балкан-2 в ББЛ(ВИДЕО)

Истинско дерби направиха Миньор 2015 и Балкан-2 в първи мач от осмия кръг на ББЛ А група, регион Запад.Миньор се наложи на свой терен със 75:69 след оспорвани и вълнуващи последни минути от двубоя.Балкан имаше преднина

ЦСКА-София вкара 6 на Миньор Пк в контрола

ЦСКА-София уплътни двуседмичната пауза между шампионата и двубоя си за Sesame Купа на България срещу Гигант Съединение  с разгром в контрола срещу Миньор Перник.

Янтра излъга Миньор Пк

Янтра Габрово  победи с 1:0 Миньор Перник в мач от 17-ия кръг на Втора лига. Тимът от Габрово взе важен успех, който го извади от зоната на изпадащите. Към момента тимът е с 19 точки на 12-а позиция.

Миньор Пк с резонна победа над Созопол

Миньор (Перник) победи с 2:0 Созопол в мач от 16-ия кръг на Втора лига. “Чуковете” откриха резултата рано с гол на Борис Тютюков още в третата минута. В 77-ата пък резервата Георги Ангелов подпечата успеха с втори гол.

Марица излъга Миньор Пк

Марица Пловдив и Миньор Перник завършиха при резултат 1:0 един срещу друг в двубой от 15-ия кръг във Втора лига. Петър Атанасов откри в 52-ата минута.