купа България

Спартак Вн пречупи Струмска слава за Купата

Спартак Варна се класира за осминафиналите на турнира за Sesame Купа на България. Отборът от Варна отстрани втородивизионния Струмска слава след 2:0 в първия 1/16-финал от тазгодишното издание на надпреварата.

Пирин ГД на 1/4 финал за Купата

С гол на Райчо Копривленски малко повече от минута преди края втородивизионният Пирин (Гоце Делчев) се наложи над елитния Фрегата с 26:25 (13:17) в "Неврокоп Арена" и се класира за четвъртфиналите на турнира за купата н

Вихрен приема Левски на 19-ти ноември за Купата

БФС обяви програмата на турнира за купата на България  за 1/16 и 1/8-финалите.Левски започва защитата си на трофея на 19-ти ноември с гостуване на третодивизионния Вихрен. Двубоят в Сандански е от 12:00 часа.

Вихрен приема Левски, Пирин гостува в Етрополе за купата на България

Лудогорец и Левски може да се изправят един срещу друг за SESAME Купа на България. Това може да стане на осминафиналите на турнира, но "орлите" и "сините" първо трябва отстранят съперниците си на 1/16-финалите.