контузия

Сезонът приключи за Дани Младенов

Един от най-опитните футболисти на “Етър” – голмайсторът  и капитан на отбораДаниел Младенов ще пропусне последните мачове от сезона – домакинството срещу “Добруджа” и евентуалния бараж за влизане в елита.

Васко Панайотов аут за 40 дни

Контузеният футболист на Черно море Васил Панайотов, който бе опериран вчера, ще започне общо физически тренировки след около две до три седмици, каза за БТА д-р Георги Ганчев, който извърши хирургическата интервенция.

Жалко! Васил Панайотов счупи ръка при победа на Черно море...

Наставникът на Черно море Илиан Илиев бе доволен от победата с 5:0 над Ботев (Враца), но съжалява, че капитанът Васил Панайотов най-вероятно ще отсъства известно време, защото раката му почти сигурно е счупил ръката си,

Халф на Миньор аут до края на сезона

Младият нападател Мартин Смоленски, който играе във втородивизионния Миньор Перник под наем от ЦСКА - София ще пропусне оставащите мачове от сезона във Втора лига.

И това го има! Реферът Ивайло Стоянов се контузи по време на столично дерби!

В заключителните минути на двубоя Локомотив София-ЦСКА 1948 главният съдия Ивайло Стоянов получи контузия и не можеше да продължи да ръководи срещата. По този начин четвъртият рефер Васимир Ел-Хатиб зае мястото му.