Витоша Бистрица

Бойко Борисов избухна с 5 гола за 17 минути и прати Витоша на нов финал!

Бойко Борисов вкара 5 гола за 17 минути при успеха на ветераните на Витоша Бистрица срещу Ботев Враца с 8:1 в 1/2-финална среща от от първенството за ветерани, който се игра на стадион “Христо Ботев” във Враца под проли

41-годишен носи нова победа на Миньор Пк

Първенецът на Югозапад Миньор (Перник) спечели у дома с 1:0 срещу Витоша (Бистрица) Срещата бе от 34-ия кръг на Югозападната Трета лига. Диян Христов реализира единственото попадение.

Витоша прави бенефис на Бадема

Трогателен жест на Витоша (Бистрица) към една от големите си звезди в цялата история на футболния клуб. Витоша организира тържество за Емил Гъргоров по случай края на състезателната му кариера.

Пирин Рз с драматична победа над Витоша Бистрица

Пирин (Разлог) стигна до драматична победа с 1:0 срещу гостуващия Витоша Бистрица с гол на Благой Родов в 92-ата минута на мача.Той засече с глава топката след центриране от статично положение и донесе успеха на домакин

Миньор Пк с втора победа в контролите

Миньор победи с 2:0 Витоша (Бистрица) в контрола играна на „Стадиона на мира“ днес. Двубоят бе втори за възпитаниците на Христо Господинов в рамките на три дни, след успеха над Банско.