първа лига

Голям талант на Пирин дебютира в Първа лига

Един от големите таланти от школата на Пирин – Любомир Тодоров направи официален дебют в Първа лига.17-годишният играч влезе в края на мача при победата на орлетата над Спартак (Варна).

Пирин с първа победа при Христо Янев -удари Спартак Варна

Отборът на Пирин Благоевград победи Спартак Варна с 3:1 в мач 18-ия кръг на efbet Лига. Радослав Цонев откри резултата в 13-ата минута. Той изпълни страхотен пряк свободен удар и не остави шансове на стража на гостите.

ЦСКА 1948 обърна с 10 човека Пирин Бл

ЦСКА 1948 обърна с 2:1 Пирин Благоевград в мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Венцислав Бенгюзов даде аванс на "орлетата" в 27-ата минута. Ивайло Чочев изравни резултата в 55-ата.

Дадоха на Станислав Тодоров Пирин-Септември

Радослав Гидженов ще бъде главен съдия на варненското дерби между Спартак и Черно море тази събота. Георги Кабаков пък ще ръководи друг интересен двубой от кръга - Славия - ЦСКА 1948.

И Ботев Пд би Пирин Бл

Ботев Пловдив победи с 3:1 Пирин Благоевград в първи двубой от съботната програма на efbet Лига. Головете за "канарчетата" вкараха Па Конате (20), Елвис Ману (33) и Емануел Току (63).

Пирин без Станоев,но с Хубчев срещу Ботев

В събота, 15.10, от 17:00 часа Пирин гостува на Ботев (Пд) на спортен комплекс „Ботев 1912“ в среща от 14-ия кръг на Първа лига. Цената на билетите за привържениците на Пирин е 8 лева.