купа България

Децата на Пирин ГД с бронз от Купа България

Момчетата до 16 години на "Пирин 64" Гоце Делчев с треньор Иван Букурещлиев станаха трети в България на турнира  за Купа България. Костадин Янчев  пък е с приз за най- добър защитник на турнира

Локо Пд пречупи Марек в Дупница за Купата

Локомотив Пловдив победи Марек Дупница с 1:0 в мач от 1/16 на SESAME Купа на България. Единственото попадение бе дело на Петър Витанов във втората минута на добавеното време на първото полувреме.

Спартак Вн пречупи Струмска слава за Купата

Спартак Варна се класира за осминафиналите на турнира за Sesame Купа на България. Отборът от Варна отстрани втородивизионния Струмска слава след 2:0 в първия 1/16-финал от тазгодишното издание на надпреварата.

Пирин ГД на 1/4 финал за Купата

С гол на Райчо Копривленски малко повече от минута преди края втородивизионният Пирин (Гоце Делчев) се наложи над елитния Фрегата с 26:25 (13:17) в "Неврокоп Арена" и се класира за четвъртфиналите на турнира за купата н

Вихрен приема Левски на 19-ти ноември за Купата

БФС обяви програмата на турнира за купата на България  за 1/16 и 1/8-финалите.Левски започва защитата си на трофея на 19-ти ноември с гостуване на третодивизионния Вихрен. Двубоят в Сандански е от 12:00 часа.