Григор Димитров

Григор Димитров завърши годината с бърза загуба от световния №1(ВИДЕО)

Най-добрият български тенисист Григор Димитров загуби с резултат 0:2 (1:6, 3:6) сета от световния №1 Карлос Алкарас на 1/8-финалите на „Мастърс“ турнира в зала „Берси“ във френската столица Париж с награден фонд 6 милио

Браво! Гришо с първи полуфинал за годината!

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров спечели завързан и атрактивен сблъсък с Маркос Гирон - 6:3, 4:6, 6:4 за 1 час и 57 минути игра, за да се класира на полуфиналите на турнира от сериите АТР 500 във Виена

Гришо със знакова победа във Виена!

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров изигра брилянтен мач и подчини световния номер 8 Андрей Рубльов с 6:3, 6:4 за 70 минути по пътя си към четвъртфиналите на турнира от сериите АТР във Виена. Гришо записа

Гришо се върна към победите -започна с успех във Виена

Най-добрият български тенисист Григор Димитров започна с успех участието си на турнира от сериите ATP 500 в австрийската столица Виена и сложи край на серията си от три поредни загуби и постигна първи успех от 30 август

Гришо отпадна рано рано и в София...

Единственият българин в тенис елита Григор Димитров не изигра добър мач и отстъпи на коравия Иля Ивашка с 3:6, 6:7(3) след 1 час и 53 минути игра във втория кръг на Sofia Open.