купа България

УЕФА разследва мач за Купата на България!

УЕФА разследва подозрителен мач на Ботев Враца за предполагаема договорка, твърди "Мач Телеграф". Става дума за гостуването на Септември София за Купата на България през настоящия сезон.

Рилски спортист е на 1/2 финал за Купата

Рилски спортист продължава успешния си ход в последните седмици, като успя да преодолее Академик Пловдив в четвъртфиналите в турнира за Купата на България с 84:78.

Жребият размина ЦСКА-София и Лудогорец в 1/2 финалите за Купата

ЦСКА-София – Ботев Пловдив е големият сблъсък преди финала за купата на България, определи жребият за 1/2-финалната фаза на надпреварата. Червените са домакини в първата среща, а реваншът е на „Колежа“ в Пловдив.

Хебър спря Пирин за Купата с гол в добавеното време

Хебър се класира за полуфиналите на Sesame Купа на България след драматична развръзка срещу Пирин Благоевград. „Гробарите“ спечелиха с 2:1 домакинството си на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик.

Беласица би Спартак за Купата

Хандбалният Беласица Петрич постигна престижна победа. В среща от турнира за купата на България петричани победиха драматично елитния Спартак Варна с 32:31. На почивката домакините водеха с 16:12 в "Арена Петрич".