Вихрен изпусна Костинброд в последната минута

Отборите на Вихрен Сандански и Костинброд завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига. Домакините откриха резултата в 34-ата минута, когато Илиян Джавалеков се разписа, но в края на мача,минута преди края Илия Петков успя да донесе точката на гостите.
Като титуляр за домакините започна 15 годишният Емил Найденов, който асистира и за попадението на домакините. Под рамката на вратата пък застана юношата Иван Топалов,който стисна зъби и игра с контузия. Опитният Ивайло Яначков няма да бъде на разположение до края на сезона. Наставникът на домакините Емил Велев не можеше да разчита и на двамата бивши национали Димитър Макриев и Веселин Минев.

След поделените точки Вихрен заема 17-о място с актив от 28 точки, докато Костинброд е с една повече на горната позиция.