Ветрен взе местното дерби с Крупник

Вчера се изигра дербито на Община Симитли в А ОГ Благоевград - Зона Струма, между отборите на Левски Крупник и Ветрен Полена. Мачът беше очакван с огромен интерес, трибуните на стадиона в село Крупник бяха пълни с десетки фенове на двата отбора. Победа с 1:0 спечели символичният гост от Полена.

В 15-та минута, когато Давид Гълъбов засече центриране на Аспарух Шекеров и откри резултата в полза на  отбора от Полена.

След това последва натиск на Левски в опит да възстановят равенството, но без успех и така завърши първото полувреме. Второто полувреме започна с удар на Давид Гълъбов, който профуча в страни от вратата. В края на мача последва  нов натиск на Левски Крупник, но не се случи нищо  и така завърши мача с победа на Ветрен.

Футболната среща започна с едноминутно мълчание в памет на Георги Тошев от село Крупник.