Ветрен с убедителна победа над ФК Градешница

Нов силен мач изигра Ветрен (Полена) , като победи с 4:1 ФК Градешница (Долна Градешница) в среща от поредния кръг на Б ОФГ Благоевград - зона Струма 1. Гостите имаха много проблеми за този мач и едвам събраха 11 човека.

Първото попадение в мача бе дело на Ивайло Лазаров, който излезе сам срещу вратаря, след асистенция от кмета на село Полена Веселин Топузов.

Вторият гол вкара самият Топузов от дузпа, която бе отсъдена за „Ветрен“ (Полена) след прекрасен рейд на Асен Джигуров, който бе съборен в наказателното поле в 40-та минута

Второто полувреме започна с няколко много добри атаки на Ветрен (Полена), като в 55-та минута Димитър Маламов направи резултата класически, след асистенция на Георги Димитров.

След този гол домакините направиха 5 смени в стартовия си състав и намалиха оборотите на играта. Последваха няколко опасни атаки на гостите, но направилият пореден страхотен мач на вратата на Ветрен Емил Сердаров показа своите умени и направи няколко прекрасни спасявания, запазвайки резултата до 80-та минута, когато Марио Синтюков отбеляза и четвърти гол за тима от Полена.

Гостите достигнаха до почетно попадение пет минути,чрез Венелин Малинов преди края. Следващата седмица в Градешница ще гостува отборът на Долно Осеново.