Юношите на Пирин с нова победа в Елитната група

Юношите на Пирин Благоевград записаха третата си победа в Елитната юношеска група до 17 години.Възпитаниците на Димитър Наков и Радослав Митревски победиха като гост Спартак (Варна) с 2:1 в среща от 8-ия кръг на първенството.

Това бе и четвърти  пореден мач без загуба за "орлетата". В тях те записаха 2 победи и 2 равенства.Срещата във Варна премина под доминацията на гостуващия отбор. Алекс Педински откри през първото полувреме от дузпа.През втората част Никола Ангелов удвои за Пирин с глава. В последните минути орлетата  свалиха оборотите и съперникът им върна един гол от дузпа минута преди края на редовното време.

С този успех юношите на Пирин  са  на 8-ото място във временното класиране с актив от 11 точки. В следващия кръг, орлетата приемат Национал София в Рилци на 29-ти  септември,четвъртък  от 15:00 часа.