Струмска слава с класика в Пловдив,остава на върха във Втора лига

Струмска Слава с убедителна победа над дубъла на Ботев Пловдив .„Радомирци” се наложиха с класическото 3:0 във визитата си на „Коматево” , а отбора на „канарчетата” бе подсилен с 8 състезатели от първия отбор.

Резултатът бе открит в 50-а минута от мача,когато влезлият като резерва Цветомир Цанев вкара гол във вратата,а 15 минути по-късно Цанев отново бе точен.В 93-а минута момчетата на Юри Васев отново имаха добра възможност и тя бе реализирана от Красимир Панчев и така той направи резултата класически. След днешната победа Струмска Слава отново са на първото място във временното класиране с актив от 14 точки и голова разлика 10:3 !

На 26.08. Струмска Слава ще посрещне коравия отбор на Монтана,а двубоя ще се изиграе от 18:00 часа на стадион „Христо Радованов” в град Радомир.