Спартак Склаве и Ветрен не се победиха

Ветрен (Полена)  започна с равенство от 1:1, като гост на Спартак (Склаве) пролетния полусезон. Срещата бе от 14-ия кръг на А ОГ Благоевград - Зона Струма.

В интересен и много здрав мач двата отбора си размениха по едно попадение, като първи гостите от Полена откриха резултата в седемдесетата минута. Точен от пряк свободен удар бе Аспарух Шекеров.

Десет минути по-късно домакините изравниха чрез Васил Феридаров след центриране от корнер и разбъркване пред вратата на гостите.

От Ветрен имаха претенции към реферите за две неотсъдени дузпи. Едната бе сто процентова, след като Кирил Мутавджийски бе повален в наказателното поле на домакините.

След коректния мач, двата отбора се поздравиха и си пожелаха успех в първенството.