Съдийски наряди за първия кръг във Втора лига

Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за дебютния кръг от новия сезон и във Втора Лига. Дербито между Монтана и Етър е поверено на Васил Минев, докато Стоян Арсов ще е главен рефер на дуела между Миньор Перник и Лудогорец II.

Ето и всички съдийски назначение:

14 юли 2022 г., четвъртък, 20:30 ч.
ПФК Монтана 1921 – ФК Етър ВТ
ГС: Васил Петров Минев АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Иван Стефанов Иванов
СН: Йосиф Петров Ронков

16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
ФК Витоша – Ботев Пд II
ГС: Михаел Петков Павлов АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Стилян Стоянов Колев
СН: Костадин Георгиев Стоичков

16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
Спортист 2009 – ФК Крумовград
ГС: Димитър Цолов Буров АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Марин Иванов Бонев
4-ТИ: Вилиян Весков Видинов
СН: Веселин Мишев Добриянов

16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
ОФК Спартак Пл – ПФК Марица 1921
ГС: Борис Борисов Попов АС1: Владимир Тодоров Ташков АС2: Живко Руменов Петров
4-ТИ: Кристиян Младенов Тодоров
СН: Тихомир Георгиев Боболов

16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
Миньор – ПФК Лудогорец 1945 II
ГС: Стоян Панталеев Арсов АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Дарин Василев Иванов
4-ТИ: Любослав Бисеров Любомиров
СН: Стефан Иванов Йорданов

16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 – ФК Созопол
ГС: Георги Юлиянов Иванов АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Асен Крумов Крумов
4-ТИ: Мартин Иванов Марков
СН: Владимир Йорданов Владимиров

16 юли 2022 г., събота, 20:00 ч.
ФК Литекс Ловеч – Дунав Русе
ГС: Кристиян Николов Колев АС1: Цветан Гошов Горанов АС2: Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев
СН: Красимир Иванов Василев

18 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч.
ЦСКА 1948 II – ОФК Янтра 2019
ГС: Мустафа Севди Шефкет АС1: Георги Валентинов Стамболджиев АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Георги Иванов Иванов
СН: Крум Добринов Стоилов

19 юли 2022 г., вторник, 18:00 ч.
ОФК Беласица – ПФК Добруджа 1919
ГС: Петър Георгиев Кузев АС1: Александър Христов Апостолов АС2: Михаел Николаев Денчев
4-ТИ: Станимир Георгиев Тодоров
СН: Иво Величков Боев