Съдийски наряди за първия кръг в Югозападната Трета лига

Съдийски назначения - ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 1

Кръг:1

Почива: МАРЕК 1915 /Дупница/  
ЧАВДАР /Етрополе/ - СЛАВИЯ II /София/ Мариян Гребенчарски (Съдия); Тодор Вуков (Асистент 1); Боян Станчев (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Кристиан Колев (4-ти съдия); Младен Благоев (Делегат);
БАНСКО ТИИМ /Банско/ - ЦСКА 1948 III /София/ Мартин Стефанов (Съдия); Мартин Михайлов (Асистент 1); Петко Филипов (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Борислав Цветков (4-ти съдия); Николай Младенов (Делегат);
ПИРИН 1912 /Гоце Делчев/ - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ Светослав Михайлов (Съдия); Венелин Иванов (Асистент 1); Светлин Симеонов (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Страхил Шурков (Делегат);
БАЛКАН 1929 /Ботевград/ - БОТЕВ 1937 / Ихтиман/ Антонио Антов (Съдия); Димитър Стоилов (Асистент 1); Васил Байрактарски (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Николай Ангелов (4-ти съдия); Любомир Инджев (Делегат);
СЕПТЕМВРИ II /София/ - ЛЕВСКИ - РАКОВСКИ /София/ Петър Николов (Съдия); Александър Събев (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Георги Спасов (4-ти съдия); Иван Алексиев (Делегат);

 

Съдийски назначения - ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 2

Кръг:1

Почива: СЕПТЕМВРИ /Симитли/  
РИЛСКИ СПОРТИСТ 2011 /Самоков/ - ЦСКА - СОФИЯ II /София/ Александър Вангелов (Съдия); Ангел Станчев (Асистент 1); Невелин Гугутков (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Владислав Макавеев (4-ти съдия); Николай Стоилов (Делегат);
ГРАНИТ /Владая/ - ЛЕВСКИ II /СОФИЯ/ Мирослав Кузманов (Съдия); Владимир Вълов (Асистент 1); Борислав Понорски (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Валентин Стефанов (4-ти съдия); Николай Кънчев (Делегат);
ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ - ПИРИН 1941 /Разлог/ Любомир Вушовски (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Янко Запрянов (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Емин Ал - Джунейд (4-ти съдия); Мариян Дойчев (Делегат);
ФК КЮСТЕНДИЛ /Кюстендил/ - ВИХРЕН /Сандански/ Ивайло Ненков (Съдия); Асен Крумов (Асистент 1); Дарин Иванов (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Мурад Адем (4-ти съдия); Борис Кръстев (Делегат);
НАДЕЖДА /Доброславци/ - КОСТИНБРОД - 2012 /Костинброд/ Иво Исаев (Съдия); Иван Радославов (Асистент 1); Юлиан Тодоров (Асистент 2);
06.08.2022 18:00 Иво Ценов (4-ти съдия); Димитър Зафиров (Делегат);