Съдийски наряди за предстоящите мачове в турнира за купата на България

Ивайло Ненков ще ръководи една от най-чаканите срещи от 1/16-финалите за Sesame Купа на България – тази между Вихрен и Левски. Красен Георгиев пък ще свири на шампиона Лудогорец при гостуването му на Розова долина Казанлък на същия етап от надпреварата. Все още не е ясно пък кой ще е главен съдия на срещата между Гигант Съединение и ЦСКА-София.

Ето обявените назначения:

18 ноември 2022 г., петък, 13:30 ч.

ФУТБОЛЕН КЛУБ РОЗОВА ДОЛИНА – КАЗАНЛЪК – ПФК Лудогорец 1945

ГС: Красен Иванов Георгиев АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Мирослав Николаев Симеонов

4-ТИ: Мартин Живков Великов

 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

ОФК Вихрен – Сандански – ПФК Левски

ГС: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Георги Димчев Великов

4-ТИ: Димитър Цолов Буров

 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

ПФК Марица 1921 – Хебър 1918

ГС: Венцислав Георгиев Митрев АС1: Дарин Василев Иванов АС2: Виктор Андриянов Кукуянов

4-ТИ: Петър Милков Николов

СН: Георги Василев Йорданов

 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

Дунав Русе – ПФК Арда Кърджали 1924

ГС: Стоян Панталеев Арсов АС1: Радослав Георгинов Вутов АС2: Иван Радославов Иванов

4-ТИ: Тодор Недялков Киров

СН: Кольо Димитров Данев

 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

ПФК Чавдар – Футболен Клуб Пирин АД

ГС: Михаел Петков Павлов АС1: Кристиян Ботев Минков АС2: Михаел Николаев Денчев

4-ТИ: Любомир Николаев Вушовски

 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

Спортист 2009 – ПФК Славия 1913

ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Стоян Иванов Стоянов

4-ТИ: Мариян Георгиев Гребенчарски

СН: Стоян Христов Денев

 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

ФК Витоша – ПФК Ботев Враца

ГС: Борис Борисов Попов АС1: Живко Руменов Петров АС2: Богомил Севдалинов Димитров

4-ТИ: Любима Петрова Банова

СН: Стоян Маринов Алексиев
 

19 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч.

ОФК Спартак Пл – ФК Локомотив 1929

ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Александър Христов Апостолов

4-ТИ: Владимир Николаев Кирилов

СН: Николай Тодоров Петров