Съдийски наряди за 15-ия кръг в Югозападната Трета лига

   Съдийски назначения - ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 1

    Кръг:15

Почива: БОТЕВ 1937 / Ихтиман/  
ЛЕВСКИ - РАКОВСКИ /София/ - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ Иво Ценов (Съдия); Светлин Симеонов (Асистент 1); Андрей Горанов (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Валентин Стефанов (4-ти съдия); Кънчо Димитров (Делегат);
БАЛКАН 1929 /Ботевград/ - СЛАВИЯ II /София/ Станислав Апостолов (Съдия); Ангел Станчев (Асистент 1); Джулиана Бутракова (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Владислав Макавеев (4-ти съдия); Адриан Петров (Делегат);
ПИРИН 1912 /Гоце Делчев/ - МАРЕК 1915 /Дупница/ Мирослав Кузманов (Съдия); Георги Великов (Асистент 1); Дарин Иванов (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Борислав Цветков (4-ти съдия); Венцислав Давидков (Делегат);
БАНСКО ТИИМ /Банско/ - ЧАВДАР /Етрополе/ Георги Димитров (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Любослав Танев (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Милан Каратанчев (Делегат);
СЕПТЕМВРИ II /София/ - ЦСКА 1948 III /София/ Кристиан Бучев (Съдия); Драгомир Димитров (Асистент 1); Деян Филипов (Асистент 2);
13.11.2022 14:00 Петър Николов (4-ти съдия); Петко Петков (Делегат);

Забележка: СК при ЗС на БФС-София си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Почива: ВИХРЕН /Сандански/  
КОСТИНБРОД - 2012 /Костинброд/ - ПИРИН 1941 /Разлог/ Кирил Кирилов (Съдия); Тони Кирилов (Асистент 1); Боян Боянов (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Виктор Войнов (4-ти съдия); Галина Донева (Делегат);
ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ - СЕПТЕМВРИ /Симитли/ Светослав Михайлов (Съдия); Александър Събев (Асистент 1); Даниел Великов (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Георги Спасов (4-ти съдия); Красимир Камберов (Делегат);
ГРАНИТ /Владая/ - РИЛСКИ СПОРТИСТ 2011 /Самоков/ Антонио Антов (Съдия); Димитър Стоилов (Асистент 1); Мартин Мирчев (Асистент 2);
12.11.2022 14:00 Кристиан Колев (4-ти съдия); Станислав Груев (Делегат);
НАДЕЖДА /Доброславци/ - ЛЕВСКИ II /СОФИЯ/ Емин Ал - Джунейд (Съдия); Мартин Михайлов (Асистент 1); Цветомир Георгиев (Асистент 2);
13.11.2022 14:00 Иво Исаев (4-ти съдия); Златко Златков (Делегат);
ФК КЮСТЕНДИЛ /Кюстендил/ - ЦСКА - СОФИЯ II /София/ Мартин Стефанов (Съдия); Боян Станчев (Асистент 1); Петко Филипов (Асистент 2);
13.11.2022 14:00 Николай Ангелов (4-ти съдия); Иван Бабанов (Делегат);