Рилецо стигна до равенство в последните секунди срещу дубъла на ЦСКА-София

Дублиращият тим на ЦСКА-София изпусна да се поздрави с пълен успех на старта на шампионата в Югозападната Трета лига. Отборът, воден от Стамен Белчев, водеше до последната минута в Самоков с 1:0, но домакините от Рилски спортист се добраха до равенството.

„Съставът на “червените“, изграден само от юноши от Академията, се представи много добре, особено през първото полувреме, когато организира няколко опасни атаки. В 25-та минута многоходово разиграване завърши с центриране на Ясен Спиров отляво и Георги Чорбаджийски майсторски с глава откри резултата. До почивката Божев спаси силен удар под гредата на Неделчев.

В последните секунди на 4 минутното продължение Рилски спортист се добра щастливо до ремито след разбъркване в наказателното поле на ЦСКА-София и точен удар на Николай Манчевски. Следващият мач на „армейците“ е като домакин на Гранит (Владая).