Повериха на красавица Марек-Черноморец

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за 18-ия кръг във Втора лига. Мачът между Марек и Черноморец Бургас, който ще се изиграе на 28 ноември, вторник от 14:30 беше поверен на Кристина Георгиева. Нейни помощници ще са Павлета Рашкова и Николай Попниколов, а четвърти съдия е Християна Гутева.

Ето всички съдийски назначения:

25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч.

Спортист 2009 – ОФК Беласица

ГС: Иво Димитров Исаев АС1: Виктор Андриянов Кукуянов АС2: Ангел Бориславов Станчев

4-ТИ: Мартин Иванов Марков

СН: Илко Мирославов Топалов

25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч.

ОФК Спартак Пл – ПФК Марица 1921

ГС: Александър Емилов Вангелов АС1: Георги Димчев Великов АС2: Марин Иванов Бонев

4-ТИ: Георги Георгиев Спасов

СН: Пламен Божидаров Мехлемов

 

25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч.

ФК Черноморец Балчик – ПФК Добруджа 1919

ГС: Владимир Николаев Кирилов АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Венцислав Бориславов Банчев

4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев

СН: Мартин Живков Богдев

 

25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч.

ПФК Монтана 1921 – ФК Струмска слава 1927

ГС: Мариян Георгиев Гребенчарски АС1: Димитър Валентинов Мекушин АС2: Венелин Павлов Иванов

4-ТИ: Валентин Любомиров Стефанов

СН: Стефан Иванов Йорданов

 

27 ноември 2023 г., понеделник, 14:30 ч.

ЦСКА 1948 II – Спартак 1918

ГС: Геро Георгиев Писков АС1: Радослав Георгинов Вутов АС2: Иван Радославов Иванов

4-ТИ: Вилиян Весков Видинов

СН: Петър Стоянов Петров

 

27 ноември 2023 г., понеделник, 14:30 ч.

ПФК Лудогорец 1945 II – Дунав Русе

ГС: Кристиян Младенов Тодоров АС1: Богомил Севдалинов Димитров АС2: Владимир Йорданов Йорданов

4-ТИ: Тодор Недялков Киров

СН: Радослав Тодоров Станев

 

27 ноември 2023 г., понеделник, 14:30 ч.

ОФК Янтра 2019 – ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923

ГС: Светослав Иванов Лазаров АС1: Васил Стоянов Шавов АС2: Станимир Емилов Трифонов

4-ТИ: Иван Стефанов Иванов

СН: Милко Петков Николов

 

27 ноември 2023 г., понеделник, 14:45 ч.

ФК Литекс Ловеч – ПФК Септември Сф

ГС: Стефан Атанасов Гурков АС1: Иван Стоянов Копчев АС2: Цветан Гошов Горанов

4-ТИ: Димо Стоянов Димов

СН: Тихомир Георгиев Боболов

 

28 ноември 2023 г., вторник, 14:30 ч.

ФК Марек 1915 – ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС

ГС: Кристина Георгиева Георгиева АС1: Павлета Веселинова Рашкова АС2: Николай Георгиев Попниколов

4-ТИ: Християна Красимирова Гутева

СН: Цветан Георгиев Георгиев