Пирин Рз с нова победа за Купата

В среща от 2-ия кръг на турнира за Купата на  АФЛ в Пиринския край Пирин Разлог  победи с 2:1 Пирин Гоце Делчев. Това бе втора поредна победа за възпитанците на играещия треньор Димитър Мавродииев,след като преди седмица победиха с дузпи Септември Симитли.
Домакините бързо дръпваха с два гола преднина в резултата  след попадения на Найдин в 10-та и на ветерана Тодор  Паланков в 27-та минута от дузпа . Тя бе отсъдена за нарушение на вратаря Л. Георгиев срещу Милен Лефтеров,. Неврокопчани намалиха чрез  Халил Дерменджиев в 71-та минута,но нямаха и сили, и време за обрат.

Пирин Разлог игра с почти всички титуляри до почивката,след като в последните два кръга на Югозападната Трета лига отбора принудително почиваше, а Пирин  ГД  пък бе в състава  с доста липсващи титуляри и много юноши....