Пирин Рз навакса 2 гола и си тръгна с точка от Костинброд

ОФК Костинброд и Пирин (Разлог) направиха зрелищно равенство 3:3 на стадион “Георги Бенковски” в град Костинброд в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Владимир Каптиев даде аванс на домакините в 11-ата минута, но Петър Попадийн изравни в последните секунди на първото полувреме.

През втората част Костинброд вкара нови два гола, дело на Илия Петков и Владимир Каптиев, с което резултатът стана 3:1. Гостите обаче стигнаха до изравняване. Николай Хаджиниколов реализира дузпа в 76-ата минута, а секунди преди края Росен Падарев донесе точката на тима от Разлог.

В класирането Костинброд е 17-ти с 25 точки, а Пирин Разлог е на 11-та позиция с 31. В следващия кръг в Разлог ще гостува в Сливнишки герой, а Костинброд ще гостува на дубъла на Септември.