Пирин ГД не се спира ! Би и Оборище у дома

Пирин Гоце Делчев победи с 2:1 Оборище в среща от 11-ия кръг на Югозапдната Трета лига. След три поредни равенства у дома възпитаниците на Димитър Крушовски се върнаха към победите.

Домакините поведоха с поредния гол на Ибрахим Алим след 21 минути игра. Още преди почивката гостите изравниха след гол на Георги Нетов от дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение срещу Георги Кременлиев. Неврокопчани стигнаха до победата 6 минути преди края след автогол на Стелиян Георгиев. И нещао много любитно и рядко - за Оборище играха в този мач четирима футболисти с фамилията Георгиев.

В класирането Пирин е на 7-мо място с актив от 20 точки, а Оборище е на 5-та позиция с 23 пункта. В следващия кръг Пирин ГД гостува на аутсайдера Левски Чепинци , а Оборище приема Вихрен Сандански.