Момчетата на Пирин ГД завършиха сезона без загуба

Момчета до 16 година на "Пирин 64" завършиха сезона без загуба и ще зимуват на първо място в групата.След като на последният турнир за годината в Благоевград победиха домакините от "Интер" и в изключително здрав мач срещу отбора на "Спортист" Кремиковци.

Спортист е и основния конкурент на малките неврокопчани за първото място..Мача протече доста интресно като до средата на първото полувреме Спортист водеше в резултата но в крайна сметка полувремето завърши с аванс от два гола за Пирин!

Второто полувреме започна по-силно за отбора на Кремиковци който изравниха резултата, след това няколко минути мача вървеше гол за гол.Последваха силни минути за Пирин успяха да поведат с два-три гола като в тези минути вратаря на Спортист затвори вратата си и държеше отбора си все още в мача.

Но момчетата на Иван Букурещлиев показаха борбеност, воля, огромно желание за победа и затвориха мача при резултат 28:23.