Металург удари Чорни Брезник и е на финал(СНИМКИ)

Металург  победи с 2:0 Чорни Брезник в полуфинала на  битките в Област Перник . Металурзите откриха резултата  на стадиона в Земен с гол на Стефан Алексиев , а малко преди края на първото полувреме Валентин Валентинов удвои за 2:0 . След почивката отбора на Металург Перник създаде куп голови положения след страхотни атаки , но късмета и добрите изяви на вратаря на Чорни запазиха резултата със само два гола в актива на Металург ,който получи и страхотна подкрепа от трибуните. Феновете на отбора не само го подкрепиха, а и създадоха уникална атмосфера на трибуните.

Другата събота отборът от Перник ще се изправи в битка за първото място на Област Перник срещу Черногорец Ноевци от 18:00 на стадион “Миньор” в областния град .