Локомотив София

Марек и Локо София не си вкараха в контрола

Марек завърши наравно 0:0 с първодивизионния Локомотив София в контролен мач игран на стадион „Бончук“. Срещата се игра пред повече от 150 зрители, присъства и цялото ръководство на „железничарите“.

Пирин Бл с впечатляваща победа над Локо София

Пирин Благоевград записа втора победа в приятелските срещи от зимния подготвителен период, след като надигра Локомотив (София) с 3:1. Двубоят се проведе на стадион „Христо Ботев“.

Локо София отново победи Пирин

Локомотив София победи Пирин Благоевград с 2:0 в мач от 4-ия кръг на efbet Лига. Красимир Станоев даде преднина на "железничарите" от дузпа в края на първото полувреме.

Дадоха на Владимир Вълков Локомотив -Пирин Бл

Волен Чинков ще свири сблъсъка от четвъртия кръг на Първа лига между Локомотив Пловдив и Левски. Радослав Гидженов получи столичното дерби ЦСКА-София - Славия с ВАР Георги Кабаков.

Локо София би Струмска слава в Симитли(СНИМКИ)

Локомотив София победи с резултат 3:1 втородивизионния Струмска слава в четвъртата си контрола от предсезонната си подготовка.Контролата се игра на стадиона в Симитли, а железничарите отново играха с нетрадиционен за тя

Марек изненада Локо София в контрола

Марек спечели като гост на елитния Локомотив (Сф) с 2:1 в контролна среща, представяйки се на ниво като гост на стадиона на „червено-черните“ в столичния кв. „Надежда“.

Локо София привлече Краси Станоев

Локомотив (София) ще се опита да се подсили и с Красимир Станоев. Халфът от Благоевград,  който през есента направи много силни мачове с Пирин, през зимната пауза премина като свободен агент в Септември (София).

Локо София спря серията на Пирин

Локомотив София победи Пирин Благоевград с 2:0 на своя стадион в „Надежда“. Това е първа загуба на „орлетата“ от февруари месец насам, когато те загубиха от Черно море на своя „Христо Ботев“.