Левски Крупник с впечатляващ обрат над Малеш Микрево у дома

Отборът на Левски Крупник извоюва важна победа с 3:2 над Малеш Микрево. Срещата бе от 16-ия кръг на А ОГ Благоевград - Зона Струма.

Още в 10-та минута, Стефан Николов пропусна да отбележи, останал очи в очи с вратаря . За сметка на това 5 минути по-късно гостите поведоха с 0:1 след отлична контраатака.В 20-та минута, Олег Тошев също пропусна отлично положение за домакините и в състоялата се контраатака, гостите поведоха с 0-2.

Минути преди края на първото полувреме в борбата за една висока топка, Даниел Петров се контузи и извади рамото си. През второто полувреме момчетата на Левски показаха характер и обърнаха мача в своя полза. Олег Тошев в 55-та минута вкара първото попадение, след още 10 минути , влезлият като резерва Александър Топалски също се разписа за домакините,а  в 75-тата Марио Самуилов вкара трети гол и направи обрата пълен.

Това бе 9-та победа от началото на първенството за отбора от Крупник,който остава в челната тройка на тбалицата за временно класиране.