Левски Крупник с класическа победа над Орел

Левски Крупник взе ценни три точки след  домакинска победа  с 3:0 срещу Орел Лебница.Срещата бе от 18-ия кръг на А ОГ Благоевград - Зона Струма.

Мачът започна с домакински натиск и още в 5-та минута Ивайло Спасов пропусна, останал очи в очи с вратаря на гостите.В 15-та Марио Самуилов отбеляза за 1:0. Няколко минути по-късно, вратарят на домакините Алекс Тодоров отрази опасен удар на нападател на Орел. До края на полувремето момчетата от община Симитли пропуснаха още 3 -4 положения.

Второто полувреме също започна с натиск от отбора домакин. Новото попълнение Момчил Момчилов отбеляза красиво попадение в 60-та минута. В 75-та влезлият като резерва Румен Атанасов  покачи за 3:0. До края на мача домакините пропуснаха още няколко изгодни ситуации.