Витоша с нова победа на Югозaпад

Витоша Бистрица спечели гостуването в Костинброд срещу едноименния тим с 1:0 в среща от 6-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Първото полувреме Витоша доминираше, държеше топката и създаваше ситуации, но така и не успя да вкара гол.

През втората част темпото и качеството на футбола падна и положенията липсваха пред двете врати. В една ситуация юношата на клуба Станислав Петров проби отляво на скорост и беше повален на земята, съдията не се поколеба и отсъди дузпа, която Кристиян Кочилов реализира.

В групата за мача отново имаше осем юноши отДЮШ на Витоша.Така отборът от Бистрица събра актив от 13 точки и е на четвърта позиция.

Следващият двубой на Витоша е във вторник за Купата на България срещу Хебър Пазарджик от 17:00 часа в Бистрица.