Скандал! Фенове на Пирин псуват треньора, той им налита на бой (СНИМКИ)

Пирин (Благоевград) загуби с 1:2 от Кариана (Ерден) дербито на опашкарите във Втора лига. По този начин „орлетата“ си утежниха максимално положението и вече са сред двата изпадащи в Трета лига отбори.

На стадион „Христо Ботев“ Пирин поведе в 16-ата минута чрез Милен Стоев. Само 180 секунди по-късно обаче тимът на Кариана изравни, като точен от дузпа бе Николай Дичев. В 26-ата минута Димитър Георгиев оформи крайното 2:1 за Кариана.

След срещата нервите на феновете на Пирин не издържаха и те започнаха да сипят обиди по старши треньора Петър Златинов. Той от своя страна не им остана длъжен и им налетя на бой. За щастие, след намесата на полицията и футболисти на „орлетата“, до по-сериозни инциденти не се стигна.

„След мача Пирин – Кариана, феновете на Пирин бурно освиркаха и обиждаха Петър Златинов.
Но дали наистина той е виновен за загубата и състоянието на Пирин???“, написаха от Фейсбук страницата „Щом си от ОФК ПИРИН си тук“.

„Много треньори са ръководили Пирин, но такова арогантно и нагло държание към привържениците на отбора никога не е имало. Засрами се и си подай оставката недоразумение! ОСТАВКА помияр.

Вместо да се извини на феновете скача на бой, след това му звъним да се видим обещава че ще дойде и се крие. Махай се от Благоевград“, написаха пък от „Pirin fans“.