Съдийски наряди за 17-ия кръг в Първа лига

Никола Попов получи наряд за дербито от 17-ия кръг на Първа лига между Левски и Ботев Пловдив.

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига:

10 ноември 2023 г., петък, 15:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Ботев Враца
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Владимир Вълков Вълков    АВАР:    Светослав Колев Енчев
СН:    Цветан Кръстев Кръстев

10 ноември 2023 г., петък, 17:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ФК Локомотив 1929
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Иво Николаев Колев
СН:    Мартин Живков Богдев

11 ноември 2023 г., събота, 12:45 ч.
ФК Хебър 1918 - ПФК Черно море
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:    Павлета Веселинова Рашкова
СН:    Стефан Апостолов Апостолов

11 ноември 2023 г., събота, 15:15 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Станимир Лозанов Тренчев    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Георги Владимиров Игнатов

11 ноември 2023 г., събота, 17:45 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Георги Милков Гинчев    АВАР:    Георги Йорданов Дойнов
СН:    Николай Тодоров Петров

12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч.
ФК Крумовград - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Дениз Пиринов Соколов
СН:    Георги Крумов Виделов

12 ноември 2023 г., неделя, 15:30 ч.
ПФК Левски - ПФК Ботев АД
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Драгомир Димитров Драганов    АВАР:    Димо Дамянов Вълчев
СН:    Валентин Желев Добрев

12 ноември 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ФК Етър ВТ - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Георги Николов Кабаков    АВАР:    Мартин Веселинов Маргаритов
СН:    Радан Василев Мирянов