Пирин с нова победа,би и дубъла на Лудогорец у дома

Пирин Благоевград записа четвърта пролетна, и трета домакинска победа. В среща от 22-кръг на родната ни Втора лига орлетата победиха с 2:1 дубъла на Лудогорец в дъжда на стадион „Христо Ботев“. В интерес на истината и при трите победи в Благоевград,възпитаниците на Уорън Фийни вкараха неизменно по два гола.Така орлетата оглавиха поне за 24 часа групата с преднина от 3 точки пред Локовотив София, но железничарите утре гостуват на Мивьор Перник.

Головете за победата на Пирин реализираха Александър Дюлгеров в 45-тата и Спас Георгиев в 72-та минута. Любопитното е ,че точни тези двамата се раписаха и при предишната домакинска победа над Септември Симитли. Между двете попадения за Пирин,Велислав Минков се разписа за дубъла на Лудогорец.