Миньор Пк и Етър не си вкараха,феновете пак грабнаха Христо Янев

Отборите на Миньор Перник и Етър Велико Търново поделиха точките, след като завършиха при резултат 0:0 в мач от 9-ти кръг на Втора лига.

Първата ситуация дойде още в петата минута, когато при контраатака на Етър, домакините останаха в ситуация двама на един и Крум Стоянов беше изваден сам срещу вратаря, но стреля в тялото на Леонтиев. В 9-тата минута след изчистена топка от корнер Слишков стреля силно от границата на наказателното поле, но ударът му срещна горната греда.

В 23-тата минута Етър отново имаше страхотен шанс за попадение, когато Крум Стоянов даде успореден пас на голлинията, но Живко Петков от около два метра не успя да засече добре топката и тя излезна в аут. В 38-мата минута Миньор не успя да изчисти добре топката и Николай Янков стреля, но отново Леонтиев спаси. В последната минута на полувремето вратарят на домакините отново трябваше да се намесва след удар с глава. Двата отбора се оттеглиха при резултат 0:0 на почивката.

В 66-тата минута дойде първото интересно положение за второто полувреме, когато Живко Петков стреля в наказателното поле, но вратарят на Миньор нямаше проблеми да спаси. Последва битка в центъра на терена, като и двата отбора опитваха да организират атаки, но им липсваше точност в последното подаване. Миньор се опитваше да владее топката повече, а Етър да контраатакува, но до края на мача двата отбора не съумяха да си отбележат голове и така завършиха при резултат 0:0