Локомотив Пловдив

Локо Пд няма да купува Медвед от Пирин

Локомотив Пловдив няма да се възползва от опцията да откупи правата на Владимир Медвед. В момента беларусинът е под наем при черно-белите от благоевградския Пирин. Контрактът е до края на кампанията.

Локо Пд пречупи Марек в Дупница за Купата

Локомотив Пловдив победи Марек Дупница с 1:0 в мач от 1/16 на SESAME Купа на България. Единственото попадение бе дело на Петър Витанов във втората минута на добавеното време на първото полувреме.

Изненада! Краси Петров започва в Локо Пд!

Изненадващ ход предприе ръководството на Локомотив (Пловдив) в края на есенния дял от сезона. По настояване на изпълнителния директор на „черно-белите“ Лъчезар Димитров в клуба ще се завърне Красимир Петров.