Левски Крупник с важна победа в Рилци

Отбора на Левски Крупник постигна трудна победа  с 2:1 като гост на негостоприемния стадион в Рилци. Срещата бе от 22-ия кръг на А ОГ Благоевград - Зона Струма. Със спечелената победа,отборът от Крупник остава на второ място в класирането.

След едно разбъркване в 20-та минута най-съобразителен се оказа Ивайло Спасов и отбеляза за 0-1 за гостите.В 30-та минута след самостоятелен пробив Момчил Момчилов с прецизен шут в горния десен ъгъл покачи за 0-2.

Със започване на втората част отбора на Рилци излезе по мотивиран и нахъсан. Така се стигна до 50-та минута, в която беше изгонен за втори жълт съответно червен картон централния нападател на домакините Вилиян Михайлов.

Съдията побърза да изравни играчите като даде и втори жълт картон и на  играч от Левски Крупник  - Владимир Благоев в 55-та минута.

Последва натиск на домакините, който доведе до отбелязване на гол от домакините от дузпа в 70-та минута ,реализирана от Мартин Топузов.

До края на полувремето имаше още няколко пропуснати положения и пред двете врати и въпреки проливния дъжд се получи добър мач и за двата тима.