Левски Крупник с нова победа в А РФГ

Левски  (Крупник) постигна убедителна победа с 3:0 над Ураган (Горно Драглище) в среща от поредния кръг на А РФГ Благоевград -зона Бистрица..

В 15-ата минута, след добро центриране на новото попълнение Методи Илиев - Германецо, Ивайло Спасов нацели гредата с глава. След това, в 20-ата минута, Евгени Карадаков и Радослав Равначки пропуснаха възможността си да открият резултата за "Левски".

В 25-ата минута Марио Самуилов бе точен и откри резултата. В 40-ата минута Евгени Карадаков допусна пропуск. Със започването на второто полувреме Ивайло Спасов имаше добри възможности за гол, но гредата спасяваше гостите.

В 70-ата минута Филип Самарджийски удвои преднината на домакините В 80-ата минута гостите удариха гредата. В 85-ата минута старото - ново попълнение на Левски Радослав Матов оформи крайния резултат от 3:0. Левски Крупник остава убедителен лидер в групата,със само една загуба от началото на сезона.