Градешница и Струма Марикостиново със зрелищно реми

Отборите на ФК Градешница и Струма Марикостиново завършиха наравно 2:2 в среща от 4-ия кръг на Б ОГ Благоевград-зона Струма 1.

За поредна година ,отново спиращ дъха мач , навръх празника на село Долна Градешница. Отборът от село  Марикостиново пристигна като водач в групата и без допуснат гол до момента .

Пред над 300 зрители домакините се хвърлиха още от първата минута и това даде резултат .В 10-тата голмайсторътна отбора Симеон Милчев откри резултата . След още 10 минути Венелин Малинов беше изведен отлично от Ангел Димков и реализира хладнокръвно за 2:0 в наша полза .Гостите заиграха по-добре след средата на второто полувреме и минута преди края на полувремето успяха да намалят резултата В 75-тата минута гостите от Марикостиново успяха да изравнят резултата.Вратарят на ФК Градешншца Ясен Вангелов се е отличи с няколко невероятни спасявания.

"Благодарим на всичко наши фенове , благодарение на тяхната подкрепа , успяхме да играем като равен с равен , срещу може би най-класния отбор в групата !" - написаха от клуба.