Фантастичен Григор разби Бублик и е на 1|4 финал в Париж!(ВИДЕО)

Григор Димитров спечели убедително срещу Александър Бублик с 6:2 и 6:2 в мач от 1/8-финалите на "Мастърс" турнира в Париж. В следващия кръг той ще срещне победителя от сблъсъка между Хуберт Хуркач и Франсиско Серундоло.Българинът показа фантастичен тенис и не остави никакви шансове на съперника си, който е №33 в света.

Точно 67 минути бяха достатъчни на Гришо, за да си осигури втори четвъртфинал на Мастърса във френската столица. Преди 4 години той стигна до полуфиналите, късето отстъпи на Новак Джокович. Победата, която е под №38 за Гришо през годината, отново показа, че българинът се радва на най-добрия си сезон от 2017 година.

Гришо и Бублик вече имат по три победи помежду си, а за българина тя беше номер 38 през годината, като за никого вече не е тайна, че той изживява най-добрия си сезон от 2017 насам в това отношение.Следващият противник на Димитров ще бъде Хуберт Хуркач или Франсиско Серундоло, от които няма загуба досега в кариерата си - три победи над поляка и една над аржентинеца.