Дубълът на Левски с драматична победа над ФК Кюстендил(ВИДЕО)

Дублиращият Левски победи Кюстендил. В мач от XIX кръг на Трета лига - Югозапад "сините" се наложиха като домакини с 3:2.

Георги Атанасов даде аванс на Левски в 10-ата минута, но в 20-ата Константин Йорданов изравни. В 40-ата минута Калоян Петков отново изведе домакините напред в резултата - 2:1.

След час игра Димитър Терзийски отново възстанови равенството - 2:2. Истинска драма настъпи в самия край на мача. В 88-ата минута гостите получиха право да изпълнят дузпа, която обаче не бе реализирана от Евгени Зюмбулев. В 3-ата минута на даденото продължение и "сините" получиха 11-метров наказателен удар. Роденият в Благоевград Никола Бандев го превърна в гол, с което оформи своя хеттрик и крайното 3:2.